Zatiaľ čo opitý otec zaspal na gauči, pes roztrhal (†3 týždňové) bábätko!

Zatiaľ čo opitý otec zaspal na gauči, pes roztrhal (†3 týždňové) bábätko!

12. October 2019 0 By Redakcia

Trojtýždňový chlapček zomrel hroznou smrťou, roztrhal ho rodinný pes. Malý teriér bábätko napadol, keď ho mal strážiť otec. Ten ale vypil osem plechoviek piva a zaspal na gauči. Celý útok prespal, prebudil ho až krik partnerky, ktorá prišla domov.

Bol to okamih úplnej hrôzy. Maria Blacklinová zo Sunderlandu sa vracala domov a tešila sa na svoje čerstvo narodené bábätko. Trojtýždňového chlapčeka ale našla v hroznom stave, ťažko dýchal. Na gauči pritom spal jej partner Ryan Young spolu s teriérom Trickym. Píše o tom britský portál Daily Mirror.

Maria nechápala, čo sa stalo. Posledné hodiny strávila so svojimi rodičmi, pretože v ten deň jej zomrela babička a ona ich chcela utešiť. Malého Reggieho nechala v hojdacom vajíčku pre bábätká, mal ho strážiť jeho otecko. Ten ale vypil osem plechoviek piva a zaspal hlbokým spánkom.

Menší pes, ktorý bežne zostával na záhrade a mohol len do kuchyne, sa dostal až do izby a chlapčeka napadol. Maria opísala svoj návrat domov ako “horor”. Syna našla v kaluži krvi, bol celý modrý, ale ešte žil. Aj napriek tomu mu záchranári už nedokázali pomôcť…

Pokračovanie článku >

>> Čítať ďalej <<